linuxera | SEKOM
Astoria C Blok 1. Kat
34394 Şişli, İstanbul
Tel: +90 212 267 5555
Fax: +90 212 267 4961
info@sekom.com.tr

AZURE

İşinizi Buluta Taşımak İstiyor, Bunu Olabildiğince Hızlı mı Yapmak İstiyorsunuz?

Çağımızın en temel bilişim davranışlarından biri, veri ve uygulamaları bulut üzerinde çalıştırmak. Geniş kitlelere dogru zamanda, hızlı şekilde hizmet sunmanın en makul ve hızlı yolu, hazır bir bulut sistemine geçmek. Azure, yüzlerce hazır uygulamasıyla sizi ve işinizi bulut teknolojilerine hazırlıyor. Red Hat ürünlerinin bir kısmını doğrudan Azure üzerinden alabilirsiniz.

Forbes 500 Listesindeki şirketlerin %85’i veri ve uygulamalarını Azure üzerinde saklıyor. Azure Red Hat ile geliştirdiği hizmet ortaklığı ile her iki platformdan da yararlanın. Azure’un gücünü ve ölçeğini Red Hat uygulamalarınıza taşıyın. Bu uygulamaları hızlıca dağıtabilmek için esnek ve güvenilir bir açık bulut platformu olan Azure’a güvenin. Uygulamalarınızı şirket içinde ve bulutta çalıştırmak arasında tercih olanağı sunan karma dağıtım modeli sayesinde Red Hat yatırımlarınızdan en yüksek verimi alın.

Microsoft’un Red Hat Sertifikalı Bulut ve Hizmet Sağlayıcı programının bir üyesi olması sayesinde, Red Hat Enterprise Linux çözümlerini Azure’da kolayca çalıştırabilirsiniz.

Red Hat Bulut Erişimi’ni kullanarak şu uygun ürünlerdeki mevcut aboneliklerinizi Azure’a taşıyabilirsiniz: Red Hat Enterprise Linux, Red Hat JBoss Enterprise Application Server, Red Hat JBoss Enterprise Web Server, Red Hat Gluster Storage ve Red Hat OpenShift.

Red Hat Ürünlerini Azure Üzerinden Kullanın

Güvenlik, Uyum ve Güvenirlik kurumların Red Hat çözümlerini tercih etmelerinin en temel sebebi. Bu sebepler kurumların Microsoft Azure gibi bulut yapıları tercihi için de geçerli. Bu iki gücü bir arada istemek, en doğal hakkınız.

Artık bunu yapabilirsiniz. Red Hat ve Microsoft güçlerini bir araya getirdi, çözümleri birlikte kullanabilirsiniz.

KOLAY BAŞLANGIÇ

Azure Üzerinde Red Hat Enterprise Sanal Makinasını Anında kurun, sadece 3 Adımla Red Hat Bulut Erişimi ile aboneliklerinizi Azure üzerine taşıyın.

YÖNETİLEBİLİRLİK

Red Hat CloudForms VMware, Red Hat OpenStack® Platform, Red Hat Enterprise Virtualization, Microsoft Hyper-V, Amazon Web Services (AWS) hizmetlerine ek olarak Azure sanal makinalarını da yönetiyor. İş yükünüzü fiziksel, sanal ve kapalı–açık bulut sistemler üzerinde yönetmenizi sağlar.

TAŞINABİLİRLİK

Microsoft Azure üzerindeki Red Hat Enterprise Linux size uygun kurumsal ortam sağlar ve güvenilir kaynaktan geldiği doğrulanmış, sertifikalı uygulamanızı ve Container'ları API'ler ile bağlar, sonucunda fiziksel, sanal ve kapalı veya açık bulut üzerinde taşınabilirlik sağlar.

KOLAY SEÇİMLER

Uygulamalarınızın nerede çalıştıracağınızı karmaşıklaştırmadan seçin. İster kendi veri merkezinizde, ister bulut üzerinde çalışsın, BT’nin seçeneklerini karmaşıklaştırmadan arttırın.

YENİ UYGULAMA GELİŞTİRME KAPASİTESİ

Kurumsal ve bağımsız uygulama satıcıları geliştiricileri uygulamalarını Microsoft .NET üzerinde geliştirip, OpenShift içeren Red Hat Enterprise Linux altyapısıyla güçlendirmeyi tercih edebilirler.

BİLGİ FORMU