linuxera | SEKOM
Astoria C Blok 1. Kat
34394 Şişli, İstanbul
Tel: +90 212 267 5555
Fax: +90 212 267 4961
info@sekom.com.tr

RED HAT SATELLITE

Red Hat Satellite Linux üzerinde yönetmeyi, ölçeklendirmeyi ve konuşlandırma-kurulum süreçlerini kolaylaştıran bir sistem yönetim platformudur. Platform sayesinde sahip olma giderleri düşerek, IT ekipmanlarınızı, işinizin boyutuna göre tasarlamanızı sağlar. Red Hat Satellite 6 ürünüyle birlikte sistem hazırlama, yapılandırma, içerik yönetimi, ölçeklenebilirlik ve güvenlik süreçlerinde sıçrama etkisi yaratır.

Red Hat Satellite 6 ürünüyle birlikte çevre birimlerinizi güvenli şekilde arttırıp azaltmanızı sağlar, bu esnek ve ölçeklenebilir mimari sayesinde işinizi ihtiyacınız oranında büyütebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve özellikler için ayrıntılı açıklama tablosunu buradan inceleyebilirsiniz.

KOLAYLAŞTIRILMIŞ YÖNETİM

Tüm sistemi yönetmek için sadece bir araç yeterlidir. Sisteminiz ister bulut, ister sanallaştırma, ister fiziksel sunucular üzerinde çalışsın, onu tek konsol üzerinden yönetebilirsiniz.

İNOVASYONUN GÜCÜNÜ YANINIZA ALIN

Açık kaynak toplulukları yönetim araçları konusunda çok yenilikçi yaklaşımlara sahip. Red Hat bu topluluklardan en iyi özellikleri alıp, Satellite ürününe koyuyor. Siz topluluğun inovasyonu ile birlikte Red Hat kurumsal çözümler ile sertifikalı ve tam destekli bir yapıya sahip oluyorsunuz.

STANDARTLAŞTIRMA

Hızlı ve kolay bir şekilde mevcut işletim sistemlerinizi tanımlayın, tekrar edilebilir hızlı yöntemle süreci standartlaştırın. Bu şekilde sistemin hızını arttırın, daha verimli olun, hataları düşürün.

ÖLÇEKLENEBİLİRLİK

Birbirinden farklı platformlardaki sistemlerinizi yönetmek, çok sayıda veri merkezine bağlı binlerce dağıtık sistemi yönetmek mümkün.

Bilgi Formu