linuxera | SEKOM
Astoria C Blok 1. Kat
34394 Şişli, İstanbul
Tel: +90 212 267 5555
Fax: +90 212 267 4961
info@sekom.com.tr

RED HAT OPENSTACK PLATFORM

Bulut sisteminiz daha iyi performans gösterdiğinde, işletmenizin verimliliği de artacak!

BT birimi artan müşteri ihtiyaçlarını hızlı karşılamak zorunda. Müşterilerin ihtiyaçlarını hızla karşılamak için yapılanan BT birimleri, günden güne kaldırılabilir. IaaS yapısına geçerek, dağıtım ve ölçeklendirme işlemlerini süratle yerine getiriyorlar. Bununla birlikte her OpenStack® çözümü sizin, üretiminize, çevre birimlerinize, performansınıza, ölçeklenebilirlik ve güvenlik standartlarınıza uymayabilir.

Red Hat® OpenStack Platform’u size sağladığı faydalarla birlikte, müşteri ihtiyaçlarınızda da avantaj sağlar. Bulut için tasarlanmış olan Red Hat® Ceph Storage, maliyetlerinizi ciddi bir şekilde düşürürken, hızla artan verilerinizi verimli şekilde yönetmenizi sağlar. Kendini onaran ve kendini yöneten platform sayesinde hiçbir sorunla karşılaşmazsınız.

Red Hat Ceph Storage sizin için verilerin yönetimini gerçekleştirirken siz de verileriniz üzerine yoğunlaşıp işinizi daha iyi duruma getirebilirsiniz.

Üretim için OpenStack Kurun!

ÖLÇEKLENEBİLİR BULUT

Onlarca, binlerce sistemi, ürün kullanım zorluklarıyla başa çıkabilirliği kanıtlanmış bir altyapıyla ölçekler.

YÖNETİLEBİLİR BULUT

Bulut altyapınızı stabil ve çevik tutun hem de hibrit bulut yönetimi, izleme ve raporlama işlemlerini Red Hat CloudForms ile yaparken!

En üst seviyede işbirliği

Linux® ve OpenStack'ı geliştiren ekipler birlikte çalışıyor ve size kurumsal dünyanın ihtiyaç duyduğu en üst seviye kararlılık ve performansı sunuyorlar.

KURULUM ANINDAN İTİBAREN GÜVENLİK

Red Hat Enterprise Linux, içinde ABD Savunma Bakanlığı ve Ulusal Standartlar ve Teknolojiler Enstitüsü’nün de bulunduğu en yüksek güvenlik belgelerinden birkaçını kazandı.

HIZLI SONUÇ

Müşterinin ihtiyaçlarını saatler hatta dakikalar içinde karşılayın, bunun için güvenlikten performanstan ya da bütçenizden ödün vermeyin!

TEDARİKÇİ BAĞIMLILIĞINA SON

Varolan altyapı yatırımınızı bozmadan açık kaynak teknolojilere taşının.

NE ZAMAN NEYE İHTİYACINIZ VARSA

İş yükü ve uygulama ihtiyaçlarına göre, kendi iş yükü zaman çizelgenize göre istediğiniz gibi yükleyin ve dağıtın.

HER ZAMAN GÜNCEL

Her zaman OpenStack özelliklerinden yararlanın, inovasyonda hızlanın. OpenStack ile her zaman güncel her zaman inovazifsiniz.

BİLGİ FORMU