linuxera | SEKOM
Astoria C Blok 1. Kat
34394 Şişli, İstanbul
Tel: +90 212 267 5555
Fax: +90 212 267 4961
info@sekom.com.tr

RED HAT JBOSS MIDDLEWARE

Inovasyonu akıllı yoldan hızlandırın

Red Hat JBoss Middleware ailesi hafif, bulut dostu, kurumsal düzeyde uygulamalar ile kurumunuzun inovasyonunu akıllı yoldan hızlandırır.

Arakatman yazılımlar herşeyin daha iyi çalışmasını sağlar!

RED HAT JBOSS ENTERPRISE APPLICATION PLATFORM

Red Hat’in Uygulama Platformu ile her yerde geliştir, her yerde dağıt, uygulama geliştirme süreçlerine hız kat.

Güncelliğinizi her zaman korumanız  gereken bir düzende zaman kaybedemezsiniz. Müşterilerinize, iş ortaklarınıza, partnerlerinize çözümlerinizi anında ulaştırmalı, geliştirme süreçlerinden hız kazanmalısınız. Red Hat JBoss Enterprise Uygulama Platformu ile tamamen sertifikalı ve pazar lideri Java EE platformu, size tek bir ortamda geliştirme ve dağıtma olanağı veriyor.

RED HAT JBOSS WEB SERVER

Hafif, geniş ölçekli website ve web uygulamaları yaratın!

Geliştirici takımınız, web servis uygulama ve araçlarının açık kaynak olması ile birlikte esnekliğini de çok seviyordur. İşiniz büyüdüğünde ihtiyacınız olan güvenli, kararlı ve kurumsal seviye özelliklere Red Hat JBoss Web Server ile sahip olabilirsiniz. Bu ürün Dünya’nın en çok kullanılan dağıtım aracı Apache ve yine en çok kullanılan servlet motoru Tomcat’i içinde barındırır, tüm bunlara middleware katmanındaki en iyi desteği sunar.

RED HAT JBOSS DATA SERVER

Hızlı, ölçeklenebilir ve her zaman hazır!

İyi bir kullanıcı deneyimi genellikle uygulamanın kalitesine ve performansına bağlıdır. Kazanmak ya da kaybetmek küçük zaman farklarına bağlı olabilir.

Verinin hızlı kullanımı, büyük organizasyonlar için hayati değer taşıyor. NoSQL tabanlı, dağıtık ve bellek üzerinde veri saklama çözümü JBoss Data Grid; büyük hacimli, çok çeşitli ve hızla müşteriye ulaşması gereken verilerin işlenmesi için en iyi yardımcınızdır.

RED HAT JBOSSFUSE

Tüm entegrasyonları hızlandırın!

Bilgi birikimi ve büyüme, işinizi birçok konuda uygulama ve işletme avantajı sağlar. Bu süreçte kurumunuzda uygulamaları ve cihazlarınızı hızlıca birleştirecek, etkili makul ve uyumlu bir çözüme ihtiyaç duyarsınız. Red Hat® JBoss® Fuse hafif, esnek bir entegrasyon platformu size tam olarak ihtiyaç duyduklarınızı sağlar. Platform ile entegrasyon süreçlerini hızlandırır, bunu ister bulutta, ister kendi sunucularınızda yapabilirsiniz.

RED HAT JBOSSA-MQ

Çözümlerinizi diğer çözümlerle entegre edin!

İşinizin ihtiyaçlarını, hızlı ve verimli şekilde karşılamak için uygulama ve verilerinizi diğer çözüm ortaklarıyla birleştirmelisiniz. Red Hat® JBoss® A-MQ haberleşme platformu esnek, yüksek performanslı, güvenli, gerçek zamanlıdır, ayrıca Nesnelerin İnterneti (IoT) ile uyumludur.

Red Hat JBoss A-MQ for xPaaS Platform-as-a-Service çözümü, bulut üzerindeki mesajlaşma ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar.

RED HAT JBOSSDATA VIRTUALIZATION

Kurumlar artık veri yoksunluğundan değil, doğru zamanda doğru veriyi işleyememekten etkileniyor. Verinizi klasik yöntemlerde tutmaktan vazgeçin ve dinamik çoklu sağlayıcıya geçin. Dinamik çoklu sağlayıcı ile anında işleme kapasitesine sahip, farklı kaynaklardan verileriniz bir arada olacak. Kolayca yeni veri kaynaklarına uyun, verinizi müşterilerinizin ihtiyacına göre şekillendirin.

RED HAT JBOSS BRMS

İş akış kurallarınızı hızlı ve kolay yoldan edinin

Red Hat JBoss BRMS iş akış kuralları yönetimi, varlıklarınızın optimizasyonu ve gelişmiş etkinlik işlemeleri(CEP) için bir platformdur. Organizasyonunuz pazar şartlarına göre işlemlerini güncelleyebilir yada yenilerini kolayca ekleyebilir.

JBoss BRMS ile kurumunuza katabilecekleriniz;

  • Karar Servislerini fiziksel, sanal veya bulut sisteminizde dağıtabilirsiniz.
  • İş çevikliğiniz artar, daha hızlı karar verip daha hızlı uygularsınız.
  • Kararlı ve verimli karar alırsınız.
  • Kaynaklarınızı en optimal şekilde kullanmanızı sağlar.

JBoss BRMS web tabanlı grafiksel araçlar sağlar. Bu araçlarla birlikte analizleri daha net görür, iş uygulamarınızın verimini arttırırsınız.

RED HAT JBOSS BPM SUITE

İş süreçleri karışık olmamalı

İş koşulları bugünlerde çok daha hızlı şekilde değişiyor. Başarmak için çevik olmalısınız. Pazarın ihtiyaçlarını hızla karşılamalı, müşterilerine uyum sağlamalı, regülasyonlara uymalısınız. Bu süreçleri başarıyla gerçekleştirmek için doğru kural, süreç ve hızlı uygulama değişiklerine ihtiyacınız vardır.

İş Süreci Yönetimi, İş Kural Yönetimi sistemleri işletme ve BT çalışanlarının birlikte çalışmasına izin verirken, kolayca prosedürleri ve kuralları güncelleyebilirsiniz. Red Hat JBoss BPM size iş için gerekli yolu açacaktır.

BİLGİ FORMU