linuxera | SEKOM
Astoria C Blok 1. Kat
34394 Şişli, İstanbul
Tel: +90 212 267 5555
Fax: +90 212 267 4961
info@sekom.com.tr

RED HAT CEPH STORAGE

Yeni Nesil, Petabyte Seviyesi Depolama

Veriler tahminlerin ötesinde hızla büyümeye devam ediyor. Petabyte boyutlarındaki veriyi yönetmek, işinizin ihtiyaçlarını hızla karşılamak için, bulut tabanlı bir sistemde esnek ve maliyet avantajlı bir sisteme ihtiyacınız var. Bulut için tasarlanmış olan Red Hat Ceph Storage, maliyetlerinizi ciddi bir şekilde düşürürken, hızla artan verilerinizi verimli şekilde yönetmenizi sağlar. Kendini onaran ve kendini yöneten platform sayesinde hiçbir problem ile karşılaşmazsınız. Red Hat Ceph Storage sizin için verilerin yönetimini gerçekleştirirken siz de verileriniz üzerine yoğunlaşıp, işinizi büyütebilirsiniz.

FİYAT

Veri saklama maliyetlerinizde ciddi oranda tasarruf edin! Verileriniz artarken gigabyte başına düşük maliyetin avantajını deneyimleyin.

KURUMSAL KOLAYLIK

Red Hat’in sağladığı OpenStack çözümleriyle herşey hazır olsun. Sürdürülebilir bir ürün yaşam döngüsü, tutarlı bir dağıtım ve öngörülebilir sürüm politikasına sırtınızı dayayın.

UZUN ÖMÜRLÜ

İster Dosya (Block) ya da ister Nesne Tabanlı (Object) Depolama olsun, ihtiyacınıza en uygun çözümü kullanın. Ölçenebilirlik sayesinde uzun dönemde sınırlardan kurtulun.

UZMANLAR ARKANIZDA

Ceps’in yaratıcıları ve açık kaynak topluluğu sürekli yanıbaşınızda olacak. Ödül kazanmış destek, danışmanlık ve eğitim servisleri ile asla yolda kalmayacaksınız.

BİLGİ FORMU